Nabízíme vám vedle našich kvalitních výrobků i nadstandardní servis, výhodnou cenovou politiku a vlastní zásobování.

Stejně jako je vaším cílem spokojenost zákazníka, je i naším zájmem oboustranně výhodný obchod s vámi, který se úspěšně promítne na vašich zákaznících nebo klientech.

Dokážeme vhodně a efektivně zařadit naše výrobky do vašeho podnikání a tím vám zvýšit obrat a zasadit se o návratnost zákazníka nebo klienta.

Ať provozujete kamenný obchod, e-shop, restauraci, kavárnu …jakýkoliv druh podnikání, dokážeme vám nabídnout originální výrobky, vám na míru.

Proto máme ZAVÁDĚCÍ BALÍČKY PRODUKTŮ, které obsahují převážnou většinu našich výrobků v určitém množství. Slouží především ke zjištění potřeb zákazníků našich obchodních partnerů.

Podle úspěšnosti prodeje jednotlivých výrobků zahrnutých v Zaváděcích balíčkách produktů, je možné, ve velmi krátkém období zjistit, jaké produkty jsou na daném místě nejvíce vyhledávány a naopak o jaké není takový zájem.

Vše slouží k tomu, aby jste v obchodě neměli produkty o které není v oblasti zájem. Efektivně se tím zvýší prodej a minimalizují se tím tvz. "Ležáky".

Ověřená doba Zaváděcích balíčků produktů je ve většině 1,5 - 2 měsíce. Po této době je již možné určit, jaký produkt jde nejvíce na odbyt a naopak o jaký není přílišný zájem.

CENOVÁ POLITIKA

Pokud vás naše produkty svým obalem a svou kvalitní chutí přesvědčí o tom, že to je to pravé pro vaše zákazníky a klienty – Děkujeme vám, je to pro nás čest i závazek, být spolehlivým výrobcem a  dodavatelem pro vás.

Na základě objemu vašich uskutečněných odběrů produktů nebo na základě uzavřené Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, jsme připraveni nabídnout vám výhodnější ceny.

Pokud máte o toto zájem, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu obchod@cokoladamarsal.cz.

Představte nám stručně váš zájem a my se vám obratem ozveme s nabídkou.

Jinak je vám k dispozici i náš e-shop, ve kterém naleznete jak ZAVÁDĚCÍ BALÍČKY , tak i další stojany obsahující větší množství výrobků našeho sortimentu. 

SERVIS

Svým klientům a obchodním partnerům zaručujeme servis. Na začátku spočívající v konkrétní nabídce Zaváděcích balíčků produktů, na jejichž základě vytváříme návrh nejvhodnějších výrobků a jejich variant pro vaše zákazníky a klienty.

V průběhu dodávek našich produktů a za vaší spolupráce vyhodnocujeme z něj ty nejvíce úspěšné. Ty méně úspěšné v určitém a předem dohodnutém množství a za podmínek toto umožňujících, vám vyměníme za ty více úspěšné.

Vše je za předem dohodnutých podmínek, v rámci dohody nebo smlouvy o spolupráci.

Dále zboží, kterému vyprší za určitou dobu záruka a splňuje podmínky pro jeho výměnu, vyměníme.

 

ZÁSOBOVÁNÍ

Své obchodní partnery zásobujeme osobně nebo prostřednictvím společnosti PPl, kterou máme ověřenou a můžeme se spolehnout na doručení zboží v perfektním stavu.

Po dobu naší spolupráce jsme s vámi v kontaktu a připraveni podpořit vaše podnikání našimi výrobky. Pro více informací o možnosti obchodní spolupráce směřujte na e-mail: obchod@cokoladamarsal.cz. Děkujeme a budeme se těšit.

Obchodní tým Čokolády Maršál s.r.o.