Jsme nový český výrobce na trhu s čokoládou a čokoládovými výrobky. V našem portfoliu najdete stálé výrobky i  sezonní. Rovněž vyrábíme na zakázku, na přání zákazníka.

Vytváříme širokou škálu čokoládových výrobků vhodných k různým příležitostem. Našimi zákazníky jsou větší i menší obchody různého zaměření, vinotéky, květinářství, prodejci dárkových předmětů i společnosti, pro které jsme na zakázku vyráběli čokolády na míru.

Protože nikdy není dost a tato výroba nám to umožňuje, vymýšlíme další druhy výrobků a nasloucháme přitom vám, našim zákazníkům a necháme se vámi motivovat. Samozřejmě sledujeme trendy v tomto oboru, které následně přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Ve výrobcích používáme jedině ty nejkvalitnější druhy Belgických čokolád a surovin. Žádné náhražky ani jiné typy rádoby nazývajících se čokolád. Sami máme své rodiny, a protože pro ně chceme kvalitu, chceme ji automaticky i pro vás.

Konkrétně používáme k výrobě čokolády značku Callebaut, která je právem jedním z největších dodavatelů té nejkvalitnější čokolády pro její zpracování. Právě s ohledem na její více jak 100 letou historii je u ní jistota kvality a záruka jakosti. Callebaut si sama kontroluje kvalitu kakaových bobů na plantážích a zachovává jejich tradiční zpracování za použití originálních technologií. Naše výrobky jsou z této čokolády jistou kvalitou, kde při jejím zpracování do konečné podoby dodržujeme technologie jejího zpracování a doplňujeme je  i dalšími stejně kvalitními surovinami. Tím je na konci nejen kvalitní, chutný, ale také velmi vkusně zabalený výrobek.

Čokoláda tu byla, je a bude ještě mnoho let ve všech možných podobách. I tady v tomto odvětví výroby je vysoká a i kvalitní konkurence. Nevnímáme ji u nás jako hrozbu, spíše je naším motorem – být ještě lepší a stále inovovat.

Přejeme si, aby jste se zakoupením našeho výrobku byly spokojeni a splnil vaše očekávání. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o zážitky s naší čokoládou, nebo nám sdělíte váš názor na ní. I to je co potřebujeme vědět, aby naše výrobky splňovaly vaše požadavky.

Informace o našich novinkách a úspěších se dozvíte na našich sociálních sítích, nebo vaší registrací - kdy od nás budete o nových výrobcích informováni dříve než ostatní.

Přejeme mnoho krásných chvil strávených s naší Čokoládou Maršál.